«1...107108109110111...217»

Felhasználó
9 éve
Egyenlőre úgy néz ki hogy a portable működik csak és ki segítséggel rájöttem hogy a játék indítása előtt nem ok-zem le hogy ablakban fusson a játék akkor teljes képernyősen indul. :D
Meg persze a nyár is így a klímaszezon is gyengül ezért több időm lehet a szórakozásra mint eddig. Csak nehogy jöjjön valami fránya melegfront unom már március óta ezt a robotot!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Nocsak snowi,te klíma szerelo vagy? :o



Felhasználó
9 éve
Snowi, jut eszembe. Lekéne festeni a kerítést.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Ne is mond Zsombiiiiii, tavaly nyáron akartam, meg az idén is, de valószínű majd jövőre sikerül......
Nocsak snowi,te klíma szerelo vagy? :o
Csak másodállásban, de attól még profi!
Ja és nem tévesztendő össze olyan falmászó alpinista lakásklímásokkal, nekem autó, kamion, traktor ,konbájn,és minden olyan amin kerék vagy lánctalp vagy bármilyen járószerkezet van az jöhet.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Na, snowi, nem is tudtam, megkérdezhetem mennyi idős is vagy? :D
49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
Senkinek nem árúlja el.;D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
9 éve
Természetesen megkérdezheted, de ha pl ránézel az accomra egy linket találsz amil a bemutatkozás topicra vezet ahol van erről is info.(bár valószínű csak a klántagok látják )
Ha szeretnéd elküldöm Neked. :)
Születésemkor a Péter nevet adták nekem.
A Stickmanban Snowflake nevet választottam, mert 2010 januárjában mikor regiztem esett a hó.
A klán is akkor alakult ,marci hívott meg a Fight Clubba, és rövid idő múlva rám is hagyta az alapítói jogokat amit 3 évig gyakoroltam.
Dunaújváros mellett egy kis faluban éldegélek, amit néhányan városnak mondanak, de szerintem ez kamu.
Sajna már nem a gondtalan diákéveket élem, néhány éve már dolgozom, és ez nem elég mert délutánonként autóklíma javítással is foglalkozom a meló mellett. ( Profi vagyok benne :) )
Ezért kevés időm van öldösni a stickeket, főleg nyáron. Sokan kérdezgetik : Akkor hány éves vagy? Jól van na, nem akarom hogy kényelmetlenül érezze magát valaki hogy ilyen Ősemberrel mit kezdjen, ha válaszolok. :D
Igazából közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz így a tizenegykét éveseknek már több mint duplája. Szerintem nem sok. Bár tudom én is mikor ált.suliba jártam az egyetemisták nekem is bácsik voltak. :)
A játékot Radva mutatta meg nekem aki már nem aktív. Mostanában kicsit a technikai hátterem elég gyenge a net vacakol, a gép szép lassan összeomlik az egér akadozik, (barna szerint alaplapnak van gondja)
Általában MPG, mp5, és Quadot használom, amiből a quaddal vagyok leghatékonyabb. A robbanós fegyókat nem igazán érzem. Azt meg nem nagyon értem pl Ooverpowered hogy tud MPG-vel ennyire zúzni ahogy a bajnokságon maga után hagyott 402 hullát?! Grat Neki!

Zeusz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Senkinek nem árúlja el.;D
Csak elárulta már, a jelibe ott volt... :D
Amugy ez igen, legalább van itt még felnőtt ember, aki eltud lenni még ezzel a játékkal! :D

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

49j59y2hrls53fgqyx9l.jpg

Felhasználó
9 éve
Ja , nekünk anno nem volt csak tenisz meg űrhajólövöldözős, a Mário már űrtechnikának számított xd
Most tudnám bepótolni, most meg az a fránya idő kevés mindig....

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
9 éve
Én tudom vagy 2 éve :D még egy találkát is szerveztünk mikor nyíregyen voltak de nem jött össze :D

Legutóbb szerkesztve marhahús által.

Igen, eltűnt a bannerem :/
Fiatalabb vagyok mint barna :P
«1...107108109110111...217»